+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Promocja -40% na programy do faktur ważna do 31.10.2020

Faktura Small Business – Handel

Wystawianie faktur – program magazynowy
Rozbudowana wersja programu z magazynem

Program magazynowy Faktura Small Business Handel to nowoczesny program, w którym wystawianie faktur jest proste. FSBH został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Za sprawą przejrzystego interfejsu szybko poznasz jego podstawowe funkcje, których jest naprawdę dużo. Wystawianie faktur czy innego przydatnego dokumentu w programie do magazynu Faktura Small Business Handel będzie na tyle przyjemne, że zapomnisz czym są długie godziny spędzane na czynnościach biurowych. Dzięki oprogramowaniu zaoszczędzisz czas i w szybki sposób rozwiniesz swój biznes.

wystawianie faktur

Wystawianie faktur z Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to prosty program magazynowy, który umożliwia:

  • wygodne zarządzanie podstawowymi rodzajami faktur sprzedaży i zakupu,
  • szybkie przygotowanie dokumentów magazynowych, sprawdzanie na bieżąco stanu posiadanych towarów oraz przeprowadzenie inwentaryzacji,
  • generowanie dokumentów kasowych i kontrolowanie płatności.
    Wydruk dokumentu trwa kilka chwil, podobnie jak wysłanie go do kontrahenta e-mailem. Aplikacja jest na bieżąco dostosowywana do zmieniających się przepisów prawnych.

Przekonaj się sam, jakie proste jest fakturowanie i magazynowanie z naszym programem! Jeżeli chcesz sprawdzić czy program do faktur z magazynem Faktura Small Business HANDEL spełnia Twoje oczekiwania i czy jest zgodny z wymaganiami prowadzonej przez ciebie działalności, pobierz darmową wersję demonstracyjną. Demo FSBH jest w pełni wyposażone we wszystkie funkcje, która posiada licencjonowana aplikacja do wystawiania faktur. Jeżeli uznasz, że zaproponowany przez nas tydzień na przetestowanie wszystkich funkcji jest dla ciebie niewystarczający, nie musisz się martwić, ponieważ oprogramowanie nadal będzie działało. Jedyna zmiana jaką zaobserwujesz, to pojawienie się napisów o wersji demo na dokumentach, które będziesz chciał wydrukować.

Nasz program do faktur Faktura Small Business Handel ma wiele zalet przeczytaj o nich tutaj!

Jeżeli szukasz wersji podstawowej programu, to zapraszamy do zapoznania się z programem do fakturowania Faktura Small Business.

Planując wystawianie faktur w zbliżającym się roku 2020 warto przetestować proponowane przez nas funkcjonalności!

Czym wyróżnia się program magazynowy FSB HANDEL w stosunku do wersji podstawowej?

Faktura Small Business Handel – najważniejsze funkcje

.
.