Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel

Program do wystawiania faktur z magazynem

Cena netto: 300.00 zł 150.00 złPromocja do: 2018-01-31

ZGODNY Z NOWYMI PRZEPISAMI 2018!

Faktura Small Business – HANDEL – to program do łatwego i szybkiego wystawiania faktur z gospodarką magazynową, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Program posiada kartotekę towarów i klientów, co pozwala na szybkie wystawianie faktur. Dzięki przyjaznemu i prostemu interfejsowi bez problemu opanujesz program.

Nie kupujesz, przysłowiowego, kota w worku! Wystarczy pobrać wersję demonstracyjną, żeby sprawdzić czy program spełnia oczekiwania i wymogi Twojej firmy. Demo posiada wszystkie funkcje licencjonowanej aplikacji. Przez tydzień możesz testować pełną wersję, a jeśli potrzebujesz więcej czasu na sprawdzenie programu, to pojawią się jedynie napisy o wersji demonstracyjnej na wydrukach dokumentów, ale aplikacja nadal będzie działać.

FAKTURA SMALL BUSINESS HANDEL to oprócz wystawiania faktur:

Generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)!
Program pozwala w kilka chwil wygenerować:
– JPK_FA zawierający faktury sprzedaży,
– JPK_MAG składający się z dokumentów magazynowch WZ i PZ,
– JPK_VAT będący zestawieniem faktur sprzedaży i zakupu za danych okres.
JPK_VAT wszyscy VATowcy są zobowiązani od stycznia 2018r. wysyłać drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego.

Komunikacja z programami księgowymi
Aplikacja pozwala na export faktur, faktur wystawionych do paragonów, faktur zaliczkowych, końcowych, paragonów i korekt do programów księgowych tak jak: Subiekt, Comarch Optima, Buchalter, Symfonia i WAPRO. Znacznie usprawnia to pracę działu księgowości.

Magazyn, zakupy i kompletacja towarów
Wprowadzanie faktur zakupu i wystawianie faktur sprzedaży na towary, powoduje automatyczne generowanie dokumentów magazynowych. Dzięki temu stany produktów aktualizują się na bieżąco, a na koniec roku szybko zrobisz inwentaryzację. Program pozwala również na sprzedaż kompletów złożonych z innych pozycji magazynowych, co często przydaje się w firmach produkcyjnych.

Dokumenty kasowe
Moduł KASA pozwoli Ci na bieżąco kontrolować stan Twoich finansów. Pilnowanie rozliczeń z dostawcami i nabywcami jest bardzo proste. Program sam odlicza dni, które zostały do zapłaty. Wyraźnie widać też faktury po terminie, dzięki czemu wiadomo komu wysłać wezwanie do zapłaty. Program pozwala na samodzielne definiowanie form płatności oraz ustalenie, do których z nich dokumenty kasowy mają się generować automatycznie, a które chcemy rozliczać ręcznie.

Integracja ze sklepem internetowym
Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to możesz go szybko połączyć z programem do faktur. Jednym kliknięciem myszy wyślesz zamówienia, co znacznie przyspieszy wystawienie faktur, a także ściągnie towar z magazynu. Wspieramy integrację z Shoperem, ale pod warunkiem przygotowania odpowiednich skryptów, program można połączyć również z innymi sklepami.

Uwaga! Nie płacisz dodatkowo za każdy z powyższych modułów. Wszystkie są dostępne od razu po zakupie licencji.

Możliwość wystawiania faktur przez firmy zwolnione z VAT
Od 1 stycznia 2014 roku podatnicy zwolnieni z VATu mogą wystawiać faktury. Stopniowo odchodzi się już od wystawiania rachunków. Co więcej, na żądanie nabywcy sprzedawca jest zobowiązany wystawić fakturę. W programie FSBH można wystawiać faktury bez VATu, a w razie stania się VATowcem, również faktury VAT.

100% bezpieczeństwa danych
Dane Twojej firmy jeszcze nigdy nie były tak chronione. Wystarczy uruchomić usługę eArchiwum i ustawić automatyczne wysyłanie kopii codziennie na serwer. Wówczas nawet awaria czy kradzież komputera nie będzie skutkować utratą cennych danych. Kopia serwera jest robiona codziennie, a każde archiwum jest szyfrowane indywidualnym hasłem i nikt nie ma do niego dostępu. W ramach rocznej licencji 1GB miejsca na serwerze jest darmowy. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, możesz ją dokupić w przystępnej cenie.

Niezawodna pomoc techniczna
Masz jakikolwiek problem lub wątpliwość związaną z programem do fakturowania? Służymy naszą wiedzą od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zapewniamy pomoc telefoniczną, mailową, zdalną oraz przez gg i chat na stronie. Możesz również przyjechać do siedziby naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu w najwygodniejszy dla Ciebie sposób!

Darmowe aktualizacje
Przez cały okres trwania licencji, gwarantujemy darmowe aktualizacje programu. Są one wprowadzane w związku z często zmieniającymi się przepisami, jak również w celu jeszcze szybszego i wygodniejszego korzystania z aplikacji. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się wprowadzać do programu różne zgłaszane sugestie.

Szybka instalacja, nieobciążająca dysku
Kreator instalacji programu jest zaprojektowany tak, żebyś mógł uruchomić aplikację, w dosłownie, kilka sekund. Co więcej, program nie jest dużym obciążeniem dla dysku, bo wystarcza mu zaledwie kilkadziesiąt gigabajtów miejsca.

Dynamiczny rozwój
Nie musisz śledzić nowelizacji wprowadzanych przez Ministerstwo Finansów. Program jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów. W miarę możliwości, staramy się również wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i dodawać ich sugestie. W związku z rozwojem technologii oraz coraz częstszym używaniem przez naszych obecnych i potencjalnych klientów komputerów Mac, pracujemy nad wersją programu na na OS X, a także Linuxa. Premiera jest planowana na I kwartał 2018 roku.

Praca wielostanowiskowa
Dzięki opcji uruchomienia programu w wersji sieciowej, możesz wystawiać faktury na kilku stanowiskach z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala to uniknąć dublowania dokumentów oraz usprawnia pracę w sytuacji, gdy z programu korzysta kilka osób (nie musisz drugi raz wprowadzać do programu w biurze, faktury wystawionej w terenie, żeby mieć dokumenty w jednym miejscu). Wszystkie dane aktualizują się na bieżąco.

Szeroki zakres raportów i analiz
Analiza funkcjonowania firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta. Oprócz ewidencji sprzedaży i zakupów, program wykonuje szereg analiz, w tym: analizę zysków, towarów, klientów, a także raport nieuregulowanych należności i zobowiązań oraz obrotów magazynowych. Nie musisz ręcznie podliczać tabelek, żeby sprawdzić kondycję firmy. Program zrobi to za Ciebie!

Dostosowanie do potrzeb Twojej firmy
Sam decydujesz jaki wygląd ma faktura, którą generujesz dla klienta oraz czy pokażesz na niej logo i pieczątkę. Dodajesz rejestry, waluty, jednostki miary i formy płatności jakich chcesz używać. Według własnych potrzeb definiujesz kolumny, które chcesz widzieć w programie oraz ich kolejność. Możesz oznaczać dokumenty, klientów i towary indywidualnymi znacznikami i kolorami. Zdecydowanie ułatwia to wyszukiwanie i filtrowanie danych.

Więcej o możliwościach programu

Programem można wystawić następujące dokumenty:

 • Fakturę
 • Fakturę w walucie obcej
 • Fakturę Pro-formę
 • Fakturę Zaliczkową
 • Fakturę Końcową
 • Fakturę MK
 • Fakturę MARŻA
 • Fakturę ZŁOM
 • Fakturę WDT
 • Fakturę Exportową
 • Fakturę Wewnętrzną
 • Fakturę Korygującą
 • Fakturę uproszczoną
 • Refakturę
 • Paragon fiskalny
 • Dowód sprzedaży

 

Co otrzymujesz kupując program?

Licencję na program na okres 12 miesięcy (przypisaną do NIP-u Twojej Firmy).

Po roku odnowienie licencji na kolejny rok to koszt 150.00 zł netto.

W ramach licencji otrzymują Państwo:
– możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa na naszym serwerze (eArchiwum 1 GB), która gwarantuje 100% bazpieczeństwa danych,
darmową aktualizację, czyli dostęp do najnowszych wersji wprowadzanych ze względu na zmiany w przepisach, a także udogodnienia w korzystaniu,
– niezawodną pomoc techniczną telefoniczną bądź mailową w razie jakichkolwiek problemów z programem.

Czytaj więcej o zaletach rocznej licencji…

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu.

Zobacz też prosty program do faktur bez magazynu