+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Promocja -40% na programy do faktur ważna do 20.01.2019

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business – Handel
Rozbudowana wersja z magazynem

Faktura Small Business Handel to nowoczesny program do wystawiania faktur poszerzony o funkcje magazynowe. Jest stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Za sprawą przejrzystego interfejsu szybko poznasz jego podstawowe funkcje, których jest naprawdę dużo. Twoja codzienna praca z programem do fakturowania Faktura Small Business Handel będzie na tyle przyjemna, że zapomnisz czym są długie godziny spędzane na czynnościach biurowo-księgowych. Dzięki oprogramowaniu zaoszczędzisz czas i w szybki sposób rozwiniesz swój biznes.

program do faktur

Program do wystawiania faktur z magazynem, który proponujemy umożliwia:

  • wygodne zarządzanie podstawowymi rodzajami faktur sprzedaży i zakupu,
  • szybkie przygotowanie dokumentów magazynowych, sprawdzanie na bieżąco stanu posiadanych towarów oraz przeprowadzenie inwentaryzacji,
  • generowanie dokumentów kasowych i kontrolowanie płatności.
    Wydruk dokumentu trwa kilka chwil, podobnie jak wysłanie go do kontrahenta e-mailem. Aplikacja jest na bieżąco dostosowywana do zmieniających się przepisów prawnych.

Przekonaj się sam, jakie fakturowanie może być proste! Jeżeli chcesz sprawdzić czy program do faktur Faktura Small Business HANDEL spełnia Twoje oczekiwania i czy jest zgodna z wymaganiami prowadzonej przez Ciebie działalności, pobierz darmową wersję demonstracyjną. Demo FSBH jest w pełni wyposażone we wszystkie funkcje, która posiada licencjonowana aplikacja. Jeżeli uznasz, że zaproponowany przez nas tydzień na przetestowanie wszystkich funkcji jest dla Ciebie niewystarczający, nie musisz się martwić, ponieważ oprogramowanie nadal będzie działało. Jedyna zmiana jaką zaobserwujesz, to pojawienie się napisów o wersji demo na dokumentach, które będziesz chciał wydrukować.

Różnice FSB HANDEL w stosunku do wersji podstawowej

Najważniejsze funkcje programu do wystawiania faktur

Faktura Small Business Handel
4.9 (97.17%) 565