+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Promocja -50% na programy do faktur ważna do 30.06.2022

Program magazynowy dla firm Faktura Small Business Handel
Program do fakturowania z magazynem – wersja rozbudowana

Koszt odnowienia na kolejne 12 m-cy to 200,00 zł netto

01 stycznia 2022 roku został wprowadzony w Polsce system elektronicznego wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych (e-faktur) z użyciem platformy KSeF (Krajowy System e-Faktur). Śledzimy uważnie wprowadzane przez Ministerstwo Finansów zmiany i pracujemy nad wdrażaniem ich po stronie naszych programów do fakturowania.

Program fakturowo – magazynowy Faktura Small Business Handel to nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie magazynowe do wystawiania i zarządania dokumentami w firmie. Użytkownik szybko przygotuje z jego pomocą faktury oraz potrzebne dokumenty magazynowe takie jak: WZ (wydanie zewnętrzne), PZ (przyjęcie zewnętrzne), PW (przyjęcie wewnętrzne), RW (rozchód wewnętrzny) i MM (przesunięcie międzymagazynowe). Program do prowadzenia magazynu FSBH został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach.

Poznaj nasz program do wystawiania faktur z magazynem. Poniższy film instruktażowy przybliża istotne funkcje upraszczające fakturowanie, które wykorzystasz w swojej firmie!

Za sprawą przejrzystego interfejsu przez 7 dni za darmo szybko poznasz jego podstawowe funkcje, których jest naprawdę dużo. Wykorzystując program do fakturowania i magazynowania FSBH stany magazynowe będą pod kontrolą. Moduły, w które zostało wyposażone oprogramowanie dla magazynu to Magazyn i Kasa. Użytkownik programu do faktur z magazynem oprócz podstawowych dokumentów magazynowych przygotuje również dokumenty kasowe takie jak: KP, BP, KW i BW. Wystawienie dokumentu w programie do faktur i magazynu Faktura Small Business Handel będzie na tyle przyjemne, że zapomnisz czym są długie godziny spędzane na czynnościach biurowych. Oprogramowanie do magazynu pozwoli Ci zaoszczędzić czas i w szybki sposób rozwiniesz swój biznes. Tworzenie faktur i zarządzanie stanami magazynowi z naszym programem jest proste. Sprawdź sam testując darmową wersję oprogramowania Faktura Small Business Handel.

program magazynowy

Program do obsługi magazynu Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to prosty program magazynowy, który umożliwia:

  • wygodne wystawianie faktur sprzedaży i zakupu oraz zarządzanie nimi,
  • szybkie przygotowanie dokumentów magazynowych, kontrola stanów magazynowych posiadanych towarów oraz przeprowadzenie inwentaryzacji,
  • generowanie dokumentów kasowych i kontrolowanie płatności (wydruk dokumentu trwa kilka chwil, podobnie jak wysłanie go do kontrahenta e-mailem),
  • przygotowanie kompletu towaru (z kilka produktów stworzysz komplet, klient na fakturze zobaczy jedną pozycję, natomiast z magazynu zostaną pobrane poszczególne składniki kompletu).

Program magazynowo – fakturowy na 2022 rok

Faktura Small Business Handel to program do magazynowania i fakturowania, który  pozwala wystawiać faktury oraz zarządząć magazynem zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Program do magazynu i faktur jest na bieżąco aktualizowany, co czyni go użytecznym dla przedsiebiorcy. Oprogramowanie magazynowe dla małych i średnich firm jest przygotowane na rok 2022.

Przekonaj się sam, jakie proste jest fakturowanie i magazynowanie z naszym programem! Jeżeli chcesz sprawdzić czy program do obsługi sprzedaży i magazynu Faktura Small Business HANDEL spełnia Twoje oczekiwania i czy jest zgodny z wymaganiami prowadzonej przez Ciebie działalności, pobierz darmową wersję demonstracyjną. Demo FSBH jest w pełni wyposażone we wszystkie funkcje, która posiada licencjonowana aplikacja do wystawiania faktur. Jeżeli uznasz, że zaproponowany przez nas tydzień na przetestowanie wszystkich funkcji jest dla Ciebie niewystarczający, nie musisz się martwić, ponieważ oprogramowanie magazynowe nadal będzie działało. Jedyna zmiana jaką zaobserwujesz, to pojawienie się napisów o wersji demo na dokumentach, które będziesz chciał wydrukować.

Nasz program do faktur i magazynu Faktura Small Business Handel ma wiele zalet przeczytaj o nich tutaj!

Jeżeli do prowadzenia firmy szukasz wersji podstawowej programu, to zapraszamy do zapoznania się z programem do fakturowania Faktura Small Business.

Planując wystawianie faktur w roku 2022 warto przetestować funkcjonalności proponowane przez program do obsługi magazynu i faktur Faktura Small Business Handel!

Czym wyróżnia się program dla magazynu FSB HANDEL w stosunku do wersji podstawowej?

Faktura Small Business Handel – najważniejsze funkcje