+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Promocja -40% na programy do faktur ważna do 30.06.2021

Program magazynowy Faktura Small Business Handel
Program do fakturowania z magazynem – wersja rozbudowana

Program magazynowy Faktura Small Business Handel to nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie do wystawiania i zarządania dokumentami w firmie. Użytkownik szybko przygotuje z jego pomocą faktury oraz potrzebne dokumenty magazynowe takie jak: WZ (wydanie zewnętrzne), PZ (przyjęcie zewnętrzne), PW (przyjęcie wewnętrzne), RW (rozchód wewnętrzny) i MM (przesunięcie międzymagazynowe).

FSBH został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Za sprawą przejrzystego interfejsu przez 7 dni za darmo szybko poznasz jego podstawowe funkcje, których jest naprawdę dużo. Korzystając z oprogramowania stany magazynowe będą pod kontrolą. Moduły, w które został wyposażony program to Magazyn i Kasa. Użytkownik programu oprócz podstawowych dokumentów magazynowych przygotuje również dokumenty kasowe takie jak: KP, BP, KW i BW. Wystawienie dokumentu w programie do faktur i magazynu Faktura Small Business Handel będzie na tyle przyjemne, że zapomnisz czym są długie godziny spędzane na czynnościach biurowych. Dzięki oprogramowaniu zaoszczędzisz czas i w szybki sposób rozwiniesz swój biznes. Tworzenie faktur i zarządzanie stanami magazynowi z naszym programem jest proste. Sprawdź sam testując darmową wersję oprogramowania.

program magazynowy

Program do prowadzenia magazynu Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to prosty program magazynowy, który umożliwia:

  • wygodne wystawianie faktur sprzedaży i zakupu oraz zarządzanie nimi,
  • szybkie przygotowanie dokumentów magazynowych, kontrola stanów magazynowych posiadanych towarów oraz przeprowadzenie inwentaryzacji,
  • generowanie dokumentów kasowych i kontrolowanie płatności (wydruk dokumentu trwa kilka chwil, podobnie jak wysłanie go do kontrahenta e-mailem),
  • przygotowanie kompletu towaru (z kilka produktów stworzysz komplet, klient na fakturze zobaczy jedną pozycję, natomiast z magazynu zostaną pobrane poszczególne składniki kompletu).

Program fakturowo magazynowy na rok 2021

Faktura Small Business Handel to oprogramowanie magazynowe, które pozwala wystawiać faktury oraz zarządząć magazynem zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Program jest na bieżąco aktualizowany, co czyni go użytecznym dla przedsiebiorcy. Oprogramowanie jest przygotowane na rok 2021.

Przekonaj się sam, jakie proste jest fakturowanie i magazynowanie z naszym programem! Jeżeli chcesz sprawdzić czy program do faktur z magazynem Faktura Small Business HANDEL spełnia Twoje oczekiwania i czy jest zgodny z wymaganiami prowadzonej przez Ciebie działalności, pobierz darmową wersję demonstracyjną. Demo FSBH jest w pełni wyposażone we wszystkie funkcje, która posiada licencjonowana aplikacja do wystawiania faktur. Jeżeli uznasz, że zaproponowany przez nas tydzień na przetestowanie wszystkich funkcji jest dla Ciebie niewystarczający, nie musisz się martwić, ponieważ oprogramowanie nadal będzie działało. Jedyna zmiana jaką zaobserwujesz, to pojawienie się napisów o wersji demo na dokumentach, które będziesz chciał wydrukować.

Nasz program do faktur i magazynu Faktura Small Business Handel ma wiele zalet przeczytaj o nich tutaj!

Jeżeli do prowadzenia firmy szukasz wersji podstawowej programu, to zapraszamy do zapoznania się z programem do fakturowania Faktura Small Business.

Planując wystawianie faktur w roku 2021 warto przetestować funkcjonalności proponowane przez program do obsługi magazynu i faktur Faktura Small Business Handel!

Czym wyróżnia się program magazynowy FSB HANDEL w stosunku do wersji podstawowej?

Faktura Small Business Handel – najważniejsze funkcje