Fakturowanie online

Opcja wersji wielostanowiskowej. Co to jest baza danych/serwer?

Baza danych to plik/miejsce, gdzie są zapisywane wszystkie dane takie jak:

  • dane firmy,
  • faktury,
  • dokumenty magazynowe itp.

Serwerem można nazwać zewnętrzny komputer, który odpowiada za przechowywanie baz danych.

Możliwość pracy wielostanowiskowej (sieciowej)

Użytkownicy naszych programów do fakturowania online Faktura Small Business Standard czy Faktura Small Business Pro mają możliwość uruchomienia programu w oparciu o bazę sieciową MySQL. Co to oznacza? Przedsiębiorca dzięki bazie sieciowej MySQL może wystawiać faktury na kilku komputerach (to tzw. wersja sieciowa) i nie martwić się o ich dublowanie, gdyż baza danych jest wspólna dla wszystkich stanowisk. Aby było to możliwe konieczne jest posiadanie na każde stanowisko osobno wykupionej licencji. Dużą zaletą fakturowania online jest to, że bazę można umieścić na zewnętrznym serwerze i używać systemu do fakturowania online z dowolnego miejsca na świecie (do tego potrzebny jest internet).

Program do faktur online, ile kosztuje?

Posiadając nasze programy do fakturowania online można rozszerzyć usługi do wielu stanowisk pracy. Przedsiębiorca, który chce skorzystać z wersji wielostnowiskowej na program do fakturowania z magazynem online Faktura Small Business Pro lub Faktura Small Business Standard oraz:

1.posiada własny serwer powinien:

  • wykupić licencję na program do faktur online na każde stanowisko pracy osobno (koszt licencji na program do fakturowania FSB Standard i program z magazynem FSB Pro zgodny jest z cennikiem).

2. nie posiada własnego serwera powinien:

  • wykupić licencję na program do fakturowania online na każde stanowisko pracy osobno (koszt licencji na program FSB Standard i program do faktur z magazynem FSB Pro zgodny jest z cennikiem. UWAGA! Dla posiadaczy miejsca na naszym serwerze obowiązuje promocja -50% od ceny regularnej przedłużenia na odnowienie licencji na kolejny rok),
  • wykupić miejsce na serwerze, które pozwoli przechowywać dane na bazie sieciowej MySQL (koszt zakupu oraz przedłużenia zgodny jest z cennikiem).

Program do faktur online. Jak skorzystać z wersji wielostanowiskowej?

W celu skorzystania z wersji sieciowej prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem: +48 513 253 253 (i 1 na centrali) lub mailowo: biuro@mega-tech.com.pl.

Po wykupieniu usługi wielostanowiskowej na fakturowanie online kolejnym krokiem, który należy zrobić jest instalacja programu do fakturowania z magazynem online na komputerze z systemem Windows. Następnie należy odpowiednio skonfigurować podłączanie do bazy sieciowej. Pomocna wówczas może okazać się poniższa instukcja.

Kiedy aplikacja do fakturowania online będzie łączyła się z bazą sieciową za pomocą Internetu wówczas na bieżąco aktualizowane będą wszystkie dane. Użytkownik nie musi się więc martwić o ich bezpieczeństwo, gdyż połączenia z bazą są szyfrowane za pomocą protokołu SSL.

Wersja wielostanowiskowa pozwala aby jednocześnie program do fakturowania on line był używany przez wielu użytkowników w dowolnym miejscu na świecie. Aplikacja do fakturowania online to świetne udogodnienie dla rozwijających się, kilkuosobowych firm lub takich, które posiadają biura w różnych lokalizacjach.

Wypróbuj nasz program do faktur już teraz!

Zacznij korzystać z naszych programów i dołącz do zadowolonych klientów.