+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Fakturowanie online

Opcja wersji wielostanowiskowej. Co to jest baza danych/serwer?

Baza danych to plik/miejsce, gdzie są zapisywane wszystkie dane takie jak:

  • dane firmy,
  • faktury,
  • dokumenty magazynowe itp.

Serwerem można nazwać zewnętrzny komputer, który odpowiada za przechowywanie baz danych.

Możliwość pracy wielostanowiskowej (sieciowej)

Użytkownicy naszychprogramów do fakturowania online Faktura Small Business czy Faktura Small Business Handel mają możliwość uruchomienia programu w oparciu o bazę sieciową MySQL. Co to oznacza? Przedsiębiorca dzięki bazie sieciowej MySQL może wystawiać faktury na kilku komputerach (to tzw. wersja sieciowa) i nie martwić się o ich dublowanie, gdyż baza danych jest wspólna dla wszystkich stanowisk. Aby było to możliwe konieczne jest posiadanie na każde stanowisko osobno wykupionej licencji. Dużą zaletą fakturowania online jest to, że bazę można umieścić na zewnętrznym serwerze i używać systemu do fakturowania online z dowolnego miejsca na świecie (do tego potrzebny jest internet).

Ile kosztuje posiadanie wersji sieciowej programu online do faktur?

Posiadając nasze programy do wystawiania faktur online można rozszerzyć usługi do wielu stanowisk pracy. Przedsiębiorca, który chce skorzystać z wersji wielostnowiskowej naprogram do fakturowania online Faktura Small Business lub Faktura Small Business Handel oraz:

1.posiada własny serwer powinien:

  • wykupić licencję na program do faktur na każde stanowisko pracy osobno (Dla programu FSB cena wynosi 120złnetto/rok natomiast FSBH jest to 180zł netto/rok).

2. nie posiada własnego serwera powinien:

  • wykupić licencję na program do faktur na każde stanowisko pracy osobno (Cena w pierwszym roku dla programu FSB wynosi 120złnetto/rok natomiast FSBH jest to 180zł netto/rok. W przypadku przedłużenia licencji na kolejny rok z wykupionym u nas miejscem na serwerze obowiązuje promocja -50% od ceny zakupu licencji),
  • wykupić miejsce na serwerze, które pozwoli przechowywać dane na bazie sieciowej MySQL (Cena to 200 zł netto zarówno za zakup jak i przedłużenie).

Jak skorzystać z wersji wielostanowiskowej?

W celu skorzystania z wersji sieciowej prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem: +48 513 253 253 (i 1 na centrali) lub mailowo: biuro@mega-tech.com.pl.

Po wykupieniu usługi wielostanowiskowej kolejnym krokiem, który należy zrobić jest instalacja programu do fakturowania z magazynem online na komputerze z systemem Windows. Następnie należy odpowiednio skonfigurować podłączanie do bazy sieciowej. Pomocna wówczas może okazać się poniższa instukcja.

Kiedy program do fakturowania będzie łączył się z bazą sieciową za pomocą Internetu wówczas na bieżąco aktualizowane będą wszystkie dane. Użytkownik nie musi się więc martwić o ich bezpieczeństwo, gdyż połączenia z bazą są szyfrowane za pomocą protokołu SSL.

Wersja wielostanowiskowa pozwala aby jednocześnie z programu do fakturowania korzystało wielu użytkowników w dowolnym miejscu na świecie. Aplikacja do fakturowania online to świetne udogodnienie dla rozwijających się, kilkuosobowych firm lub takich, które posiadają biura w różnych lokalizacjach.

Zalety posiadania bazy na serwerze MEGA-TECH

Wypróbuj nasz program do faktur już teraz!

Zacznij korzystać z naszych programów i dołącz do zadowolonych klientów.