Promocja do -30% na programy do faktur ważna do 30.04.2024

Program Faktura Small Business Standard

System fakturowania VAT/bez VAT – podstawowa wersja

Cena najniższa z ostatnich 30 dni to 280 zł netto.

Koszt odnowienia na kolejne 12 m-cy to 165,00 zł netto

01 stycznia 2022 roku został wprowadzony w Polsce system elektronicznego wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych (e-faktur) z użyciem platformy KSeF (Krajowy System e-Faktur). Śledzimy uważnie wprowadzane przez Ministerstwo Finansów zmiany i pracujemy nad wdrażaniem ich po stronie naszych programów do fakturowania.

Program Faktura Small Business Standard to program sprzedażowy do łatwego i szybkiego wystawiania faktur VAT i faktur bez VAT przez małe i średnie firmy. Oprogramowanie FSB Standard pozwala wystawić również inne przydatne w firmie dokumenty. Faktura Small Business Standard jest nowoczesnym programem ułatwiającym fakturowanie i prowadzenie przedsiębiorstwa w 2024 roku. Wykorzystane w FSB Standard rozwiązania techniczne oraz przyjemny interfejs sprawiają, że generowanie faktur jest jest niezwykle proste i przyjemne.

Program do faktur Faktura Small Business Standard posiada kartotekę klientów oraz towarów i usług, co znacznie usprawnia pracę. Aplikacja do fakturowania jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera. Dodatkowo program do sprzedaży jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do wprowadznych zmian prawnych jak nowy plik JPK_V7 czy mechanizm podzielonej płatności (Split Payment).

Faktura Small Business Standard program do faktur jest zgodny z przepisami prawnymi na 2024 rok

Staramy się cały czas wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego kreator faktur Faktura Small Business Standard stale się rozwija. Oprogramowanie jest skomunikowane z podstawowymi programami księgowymi co pozwala na łatwy przesył danych. FSB Standard umożliwia również samodzielne generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Aplikacja do faktur ułatwia szybkie pobieranie danych klienta z bazy CEiDG oraz kurs waluty ze strony NBP. Prawdopodobnie nie ma na polskim rynku bardziej intuicyjnego programu. Przekonaj się sam i przetestuj naszą bezpłatną wersję programu Faktura Small Business Standard!

Nie kupujesz, przysłowiowego, kota w worku! Wystarczy pobrać darmową wersję demonstracyjną, żeby sprawdzić czy fakturowanie w tym programie spełnia oczekiwania i wymogi Twojej firmy. Faktura Small Business Standard demo posiada wszystkie funkcje licencjonowanej aplikacji. Przez tydzień możesz testować pełną wersję programu Faktura Small Business Standard i wystawiać przykładowe faktury zupełnie za darmo. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na sprawdzenie funkcji, aplikacja nadal będzie działać. Pojawią się jedynie napisy o wersji demonstracyjnej na wydrukach dokumentów.

Nasz Faktura Small Business Standard program do faktur VAT i bez VAT ma wiele zalet przeczytaj o nich tutaj!

Jeżeli szukasz wersji rozbudowanej programu z magazynem, to zapraszamy do zapoznania się z programem magazynowym Faktura Small Business Pro.

Z uwagi na zmiany w fakturowaniu w nowym roku 2024 szczególnie polecamy program Faktura Small Business Standard. To program do fakturowania, z którym prowadzenie firmy będzie proste!

Faktura Small Business Standard – najważniejsze funkcje