Promocja do -20% na programy do faktur ważna do 31.05.2024

Faktura Small Business Lite – Program do faktur dla firm

Program do fakturowania dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw!

Cena najniższa z ostatnich 30 dni to 140 zł.
Koszt odnowienia na kolejne 12 m-cy to 150,00 zł netto

01 stycznia 2022 roku został wprowadzony w Polsce system elektronicznego wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych (e-faktur) z użyciem platformy KSeF (Krajowy System e-Faktur). Śledzimy uważnie wprowadzane przez Ministerstwo Finansów zmiany i pracujemy nad wdrażaniem ich po stronie naszych programów do fakturowania.

Co to jest Faktura Small Business Lite?

Prowadzenie własnego biznesu to wielkie wyzwanie, szczególnie dla początkującego przedsiębiorcy. Dobrze oprocowany biznes plan to podstawa do podejmowania ważnych decyzji w firmie. Planując start i długoterminowy rozwój biznesu warto pomyśleć o odpowiednim programie do fakturowania, który będzie prosty w obsłudze i funkcjonalny zarazem.

Z myślą o przedsiębiorcach został przygotowany intuicyjny program do faktur Faktura Small Business Lite. Oprogramowanie pozwala przygotować podstawowe rodzaje dokumentów spotykanych w firmie takie jak:

  • faktura VAT,
  • proforma,
  • korekta,
  • faktura zaliczkowa,
  • faktura końcowa.

Co wyróżnia prosty program do fakturownia – Faktura Small Business Lite?

Decydując się na przetestowanie zupełnie za darmo wersji próbnej programu Faktura Small Business Lite przedsiębiorca może odkryć wszystkie niezbędne funkcjonalności. Darmowa wersja pozwala sprawdzić czy program zostanie wykorzystany w przedsiębiorstwie.

Program Faktura Small Business Lite to oprogramowanie, które wyróżnia się niezwykle prostym interfejsem. Użytkownik  bez trudu odnajdzie wszystkie potrzebne opcje. Korzystanie z programu jest intuicyjne, a wystawienie podstawowych dokumentów trwa kilka chwil.

Dlaczego warto?

Z programem Faktura Small Business Lite z łatwością wystawisz podstawowe dokumenty księgowe czy przygotujesz kartotekę klientów i towarów, która uprości Twoją pracę przy kolejnych transakcjach.

Faktura Small Business Lite to także możliwość skorzystania ze wsparcia naszej pomocy technicznej. Jeżeli masz pytania odnośnie funkcjonowania narzędzia lub chcesz zgłosić sugestie i propozycje rozszerzeń funkcjonalności, to zapraszamy do kontaktu pod numerem 513 253 253 (wew. 2).

Faktura Small Business Lite a inne programy do fakturowania

Program Faktura Small Busines Lite to podstawowa wersja narzędzia, które pozwala wystawiać faktury w 2023 roku i dokumentować przeprowadzane transkacje sprzedaży towarów czy świadczonych usług.

Rozwój firmy i współpraca z coraz większym gronem kontrahentów warunkuje konieczność wystawiania zwiększonej liczby faktur. Przedsiębiorca potrzebuje wówczas skorzystać z narzędzia, które pozwoli przygotować mu nie tylko podstawowe rodzaje faktur. Przydatne będą także zaawansowane opcje takie jak wystawianie faktur w obcych walutach, językach, dodatkowe raporty i analizy. Rozszerzenie funkcjonalności można znaleźć w programie Faktura Small Business Standard. Ponad to gdy przedsiębiortwo ma magazyn i chce nim zarządzać: kontrolować stany towarów, wystawiać dokumenty magazynowe czy przeprowadzać inwentasryzację wówczas odpowiednim programem będzie Faktura Small Business Pro.

Chcesz poznać inne nasze programy do faktur? Zapraszamy do darmowego testowania!