Firma Mega-Tech została założona w 2008 roku. Od początku istnienia firmy skupiamy się na rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw. W 2008 roku powstał pierwszy z naszych programów Rachunek Small Business do wystawiania rachunków, a po paru miesiącach pojawił się program wzbogacony o magazyn Rachunek Small Business Handel.
Po udanym przyjęciu się programów na rynku, w 2009 roku na rynek wypuściliśmy kolejne programy, tym razem do wystawiania faktur Faktura Small business (podstawowa wersja programu do fakturowania) i wersję bardziej rozbudowaną Faktura Small Business HANDEL.
Aplikacje są na bierząco rozwijane i dostosowywane do najnowszych przepisów które non stop zmieniają się w naszym kraju.
Duży wpływ na rozwój programów wnoszą nasi klienci, którzy zgłaszają nam swoje pomysły i sugestie na bierząco, za co im bardzo dziękujemy.
Obecnie nasze programy działają na systemach Windows (wszystkie wersje) oraz trwają prace nad uruchomieniem naszych programów na takich systemach jak OS X, Linux co poszerzy grono naszych klientów.