+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Bardziej efektywne jest robienie czegoś wartościowego,

niż liczenie na to,

że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie.

Kim jesteśmy?

Firma Mega-Tech została założona w 2008 roku. Od początku istnienia skupiamy się na rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw.
W 2008 roku powstał pierwszy z naszych programów Rachunek Small Business do wystawiania rachunków, a po paru miesiącach pojawił się program wzbogacony o magazyn Rachunek Small Business Handel.
Po udanym przyjęciu się programów na rynku, w 2009 roku wypuściliśmy kolejne, tym razem do wystawiania faktur Faktura Small Business (podstawowa wersja programu do fakturowania) i wersję bardziej rozbudowaną Faktura Small Business HANDEL.
Aplikacje są na bieżąco rozwijane i dostosowywane do najnowszych przepisów, które non stop zmieniają się w naszym kraju.
Duży wpływ na rozwój programów wnoszą nasi Klienci, którzy na bieżąco zgłaszają swoje pomysły i sugestie, za co bardzo im dziękujemy.
Obecnie nasze programy działają na systemach Windows (wszystkie wersje), ale trwają prace nad uruchomieniem ich na takich systemach jak OS X, Linux co, mamy nadzieję, poszerzy grono naszych Klientów.

.
.