Bardziej efektywne jest robienie czegoś wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie.

Kim jesteśmy?

Firma Mega-Tech została założona w 2008 roku. Od początku istnienia skupiamy się na rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw.
W 2008 roku powstał pierwszy z naszych programów Rachunek Small Business do wystawiania rachunków, a po paru miesiącach pojawił się program wzbogacony o magazyn Rachunek Small Business Handel.
Po udanym przyjęciu się programów na rynku, w 2009 roku wypuściliśmy kolejne, tym razem do wystawiania faktur Faktura Small Business (podstawowa wersja programu do fakturowania) i wersję bardziej rozbudowaną Faktura Small Business HANDEL.
W 2022 roku powstał uproszczony program do fakturowania Faktura Small Business Lite. Dodatkowo programy Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel zmieniły swoje nazywy na: Faktura Small Business Standard oraz Faktura Small Business Pro.
Aplikacje są na bieżąco rozwijane i dostosowywane do najnowszych przepisów, które non stop zmieniają się w naszym kraju.

Duży wpływ na rozwój programów wnoszą nasi Klienci, którzy na bieżąco zgłaszają swoje pomysły i sugestie, za co bardzo im dziękujemy.
Obecnie nasze programy działają na systemach Windows (wszystkie wersje oprócz XP).