Jak wystawić fakturę z wcześniejszą datą wystawienia?
Aby wystawić fakturę(lub inny dokument) z wcześniejszą datą wystawienia klikamy na „nowa faktura” i tam w polu „data wystawienia” zmieniamy datę na właściwą. Uzupełniamy pozostałe pola i klikamy „zapisz”.
UWAGA!
Program nie pozwoli na zduplikowanie numeru faktur ani też na nieodpowiednią kolejność. Jeżeli np. wystawiliśmy fakturę nr 9 15.06.2016 to nie będzie możliwości wystawienia faktury nr 10 14.06.2016 chyba, że zmienimy rejestr dokumentu.
Inne podobne tematy
Przy wystawianiu dokumentów sprzedaży automatycznie rozlicza mi się faktura (w polu „do zapłaty” jest 0 mimo, że nie otrzymałem jeszcze przelewu).
Jeżeli przy wystawianiu dokumentów następuje automatyczne rozliczenie powinniśmy wejść w "ustawienia programu" a następnie w zakładkę "formy płatności". Tam należy sprawdzić czy opcja "autogenerowanie dokumentu kasowego" jest ustawiona na "nie" czy "tak". Jeżeli nie...
Co zrobić żeby klient automatycznie, po wystawieniu faktury, zapisywał się w bazie danych?
Klikamy ‘Nowa faktura’ i na dole okna ‘Dane nabywcy’ zaznaczamy checkbox ‘Dopisz nowego klienta do bazy klientów’.Wówczas każdy dodany abywca zapisze się w kartotece klientów.Inne podobne tematy
Mam wersję sieciową. Na żadnym ze stanowisk nie mogę uruchomić programu.
Jeżeli na żadnym ze stanowisk nie możemy uruchomić programu do faktur najprawdopodobniej nie mamy połączenia z serwerem albo podaliśmy błędne dane do logowania do serwera. Powinniśmy: 1. Sprawdzić czy mamy połączenie z internetem (nie dotyczy wersji sieciowej w której...