+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Co zrobić jak nie mamy wglądu do wystawionych dokumentów

Co zrobić jak nie mamy wglądu do wystawionych dokumentów

Pomoc - częste problemy | 0 komentarzy

Co zrobić gdy „znikną faktury”?. Najczęściej jest to związane z widocznością samych dokumentów lub też z brakiem uprawnień co do samego wglądu w dokumenty.

W pierwszej kolejności prosimy zalogować się na użytkownika ‘admin’ i sprawdzić jaki został ustawiony zakres dat. Następnie należy wybrać z listy ‘Maks. Zakres dat’, jak na poniższym przykładzie.

maksymalny zakres dat

Jeżeli w dalszym ciągu dokumenty są niewidoczne to należy sprawdzić na brązowym pasku poniżej jakie dokumenty do podglądu zostały wybrane. Następnie należy wybrać jak na poniższym przykładzie ‘Wszystkie’.

opcja wszystkie

Jeżeli w dalszym ciągu nie widać dokumentów będąc zalogowanym jako ‘admin’ prosimy o kontakt z naszym działem pomocy technicznej.

W przypadku logowania jako inny użytkownik niż ‘admin’ i nie braku wglądu do dokumentów sprzedaży, należy zalogować się do programu jako ‘admin’ i przejść do zakładki ‘firma’.

opcja firma

Następnie należy kliknąć w opcje ‘Zarządzaj użytkownikami’.

opcja zarządzaj użytkownikami

W dalszej kolejności należy zaznaczyć opcję ‘pokaż nieaktywnych’, by ostatecznie umożliwić nadanie uprawnień użytkownikom programu.

Należy wybranemu użytkownikowi poprzez zaznaczenie odpowiednich checkboxówudostępnić widoczność dokumentów pozostałych użytkowników programu. Następnie sprawdzić czy dany użytkownik ma dostęp do dokumentów sprzedaży.

opcja własne dokumenty

Jeżeli w dalszym ciągu użytkownik nie widzi dokumentów, prosimy o kontakt z naszym działem pomocy technicznej.

Inne podobne tematy

Brak możliwości zapisania dokumentu

Problemem jest jedna z aktualizacji systemu operacyjnego o numerze KB4484127 (office 2007/2010) lub KB4484119 (office 2013) lub KB4484113 (office 2016), Microsoft przekonuje, że wie o istnieniu problemu i jest w trakcie usuwania jego skutków. Na chwilę obecną...

Jak wpisać PESEL do faktury?

Wpisanie numeru PESEL do faktury jest możliwe jeżeli faktura została już zapisana w programie oraz bezpośrednio z poziomu tworzenia nowej faktury. Jak wpisać PESEL do faktury? Wystarczy w polu "Dane nabywcy" wybrać z rozwijanej listy "PESEL" i w polu obok wpisać...