UWAGA!

Wycofano ze sprzedaży dnia 01.10.2017

Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie 01.01.2014r., dla zwolnionych z podatku VAT zalecamy zakup programu do faktur.

Informujemy tym samym że od dnia 01.01.2016 zaprzestajemy rozwijać programy do rachunków.
Zapraszamy więc do zakupu programów do faktur za pomocą których, można wystawiać faktury przez firmy zwolnione z VAT.

zobacz ofertę na programy do faktur

Rachunek Small Business

Rachunek Small Business

Program do wystawiania rachunków

Wycofano ze sprzedaży dnia 01.10.2017

Dożywotnia licencja – przypisana do NIPu Firmy. Dodatkowo darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 30.00 zł netto – opłata nie jest obowiązkowa.

Rachunek Small Business – program do łatwego i szybkiego wystawiania rachunków, dla firm zwolnionych z podatku VAT. Program został stworzony z myślą o małych firmach, które wystawiają tylko rachunki lub paragony. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

Programem można wystawić następujące dokumenty:
Rachunek, Rachunek w walucie np.euro, Rachunek PROforma, Rachunek korygujący, Dowód sprzedaży oraz Paragon fiskalny, który można wydrukować na drukarce fiskalnej.

Własny układ rejestru – daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych rachunków i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, a także możliwość dodawania własnych rejestrów.

Ewidencja sprzedaży – umożliwia użytkownikowi programu wydrukowanie zestawienia sprzedaży za wybrany okres. Na wydruku znajduje się lista rachunków i paragonów wystawionych w wybranym okresie oraz podsumowanie.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu.

Zobacz też program do rachunków z magazynem