program do rachunków

Rachunek Small Business

Program do wystawiania rachunków

UWAGA!

Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie 01.01.2014r., dla zwolnionych z podatku VAT zalecamy zakup programu do faktur.

zobacz ofertę na programy do faktur

Dożywotnia licencja – przypisana do NIPu Firmy. Dodatkowo darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 30.00 zł netto – opłata nie jest obowiązkowa.

Rachunek Small Business – program do łatwego i szybkiego wystawiania rachunków, dla firm zwolnionych z podatku VAT. Program został stworzony z myślą o małych firmach, które wystawiają tylko rachunki lub paragony. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

Programem można wystawić następujące dokumenty:
Rachunek, Rachunek w walucie np.euro, Rachunek PROforma, Rachunek korygujący, Dowód sprzedaży oraz Paragon fiskalny, który można wydrukować na drukarce fiskalnej.

Własny układ rejestru – daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych rachunków i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, a także możliwość dodawania własnych rejestrów.

Ewidencja sprzedaży – umożliwia użytkownikowi programu wydrukowanie zestawienia sprzedaży za wybrany okres. Na wydruku znajduje się lista rachunków i paragonów wystawionych w wybranym okresie oraz podsumowanie.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu.

Zobacz też program do rachunków z magazynem