+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Program do wystawiania rachunków Rachunek Small Business

Podstawowa wersja programu

UWAGA!

Wycofano ze sprzedaży dnia 01.10.2017 r.

Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie 01.01.2014 r., dla zwolnionych z podatku VAT zalecamy zakup programu do faktur.

Informujemy tym samym, że od dnia 01.01.2016 r. zaprzestajemy rozwijać programy do wystawiania rachunków.
W związku z tym zapraszamy do zakupu programów do faktur, za pomocą których można wystawiać faktury również przez firmy zwolnione z VAT.

Program do faktur – zobacz ofertę!

Rachunek Small Business – Program jest przeznaczony dla firm zwolnionych z podatku VAT, które wystawiają rachunki bądź paragony fiskalne i potrzebują prostego w obsłudze programu. Kartoteka Klientów oraz Kartoteka towarów i usług pozwalają na niezwykle szybkie i łatwe wystawianie rachunków i paragonów. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

Dożywotnia licencja – przypisana do NIPu Firmy. Dodatkowo darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 30.00 zł netto – opłata nie jest obowiązkowa.

Programem można wystawić następujące dokumenty:
Rachunek, Rachunek w walucie np.euro, Rachunek PROforma, Rachunek korygujący, Dowód sprzedaży oraz Paragon fiskalny, który można wydrukować na drukarce fiskalnej.

Własny układ rejestru – daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych rachunków i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, a także możliwość dodawania własnych rejestrów.

Ewidencja sprzedaży – umożliwia użytkownikowi programu wydrukowanie zestawienia sprzedaży za wybrany okres. Na wydruku znajduje się lista rachunków i paragonów wystawionych w wybranym okresie oraz podsumowanie.