+48 513 253 253 biuro@mega-tech.com.pl

Program do wystawiania rachunków Rachunek Small Business

Podstawowa wersja programu

UWAGA!

Wycofano ze sprzedaży dnia 01.10.2017 r.

Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie 01.01.2014 r., dla zwolnionych z podatku VAT zalecamy zakup programu do faktur.

Informujemy tym samym, że od dnia 01.01.2016 r. zaprzestajemy rozwijać programy do wystawiania rachunków.
W związku z tym zapraszamy do zakupu programów do faktur, za pomocą których można wystawiać faktury również przez firmy zwolnione z VAT.

Program do faktur – zobacz ofertę!

  • Rachunek Small Business – Program do wystawiania rachunków dla firm zwolnionych z podatku VAT, które wystawiają dokumenty sprzedaży i potrzebują prostego w obsłudze programu. Program do rachunków Small Business zawiera Kartotekę Klientów oraz Kartotekę towarów i usług, które pozwalają na niezwykle szybkie i łatwe wystawianie rachunków i paragonów. Wystawianie rachunków z naszą aplikacją oraz jej prosty i przejrzysty interfejs sprawia, że poradzi sobie z nią każdy użytkownik komputera.
  • Dożywotnia licencja – licencja naszego programu do rachunków jest przypisana do NIPu Firmy. Dodatkowo darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 30.00 zł netto – opłata nie jest obowiązkowa.
  • Program umożliwia darmowe testowanie przez 7 dni i wystawianie takich dokumentów:
    Rachunek, Rachunek w walucie np.euro, Rachunek PROforma, Rachunek korygujący, Dowód sprzedaży oraz Paragon fiskalny, który można wydrukować na drukarce fiskalnej.
  • Własny układ rejestru – Rachunek Small Business daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych rachunków i paragonów.Program umożliwia prowadzenie numeracji wypisywanych rachunków bądź paragonów w skali roku lub miesiąca, a także możliwość dodawania własnych rejestrów.
  • Ewidencja sprzedaży – nasz program do wystawiania rachunków umożliwia także wydrukowanie zestawienia sprzedaży za wybrany okres. Na wydruku znajduje się lista rachunków i paragonów wystawionych w wybranym okresie oraz podsumowanie.