Opinie naszych klientów

Z programem Faktura Small Business wersja Handel zetknąłem się kilka lat temu, kiedy szukałem alternatywy dla innego programu fakturowo-księgowego. Poszukiwałem programu, który nie będzie naszpikowany zbędnymi opcjami, możliwościami. Program Faktura Small Business Handel zawiera wszystko co potrzeba, aby móc prowadzić sprzedaż, wystawiać faktury oraz magazyn. Jest bardzo intuicyjny, czytelny, przewidywalny i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł ! Wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom go polecam. Bardzo atrakcyjny cenowo. Bardzo dobrze działa w środowisku sieciowym. Aby go poznać ,wystarczy dosłownie 30 min pracy. Praktycznie od początku postanowiłem włączyć do oferty mojej firmy oprogramowanie firmy Mega-Tech. Polecam je wszystkim z czystym sumieniem ! Zapraszam do współpracy.

Adam Kusiak

Multiline.pl

Program 1 klasa już po godzinie wszystko obadałem jak działa łatwy w obsłudze jestem zadowolony z kupna POZDRAWIAM POZYTYWNIE.

tekanet-internet

SUPER POZYTYW!!! DOSKONALE PRZEPROWADZONA TRANSAKCJA POD KAŻDYM WZGLĘDEM. BARDZO DOBRY KONTAKT, GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM!!!.

MACIEK675

Programu Faktura Small Business firmy Mega-Tech używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jego funkcjonalności, łatwości obsługi i możliwości. Zastąpiłam nim poprzednio używany program znanej na rynku firmy i był to bardzo dobry wybór! Wystawianie faktur zaliczkowych nie jest już problemem, poza tym program ma wszystkie funkcje jakie mogą być przydatne małemu przedsiębiorcy. Pomocne są raporty, które można wygenerować z programu. Wszystko jest przejrzyste, a program jest na bieżąco aktualizowany. Z całym przekonaniem mogę polecić ten program każdemu przedsiębiorcy zaczynającemu działalność, jak i takiemu, który chciałby przejść na inny, bardziej rozwinięty program. Program nie jest też drogi i nie trzeba w nim płacić za każdą aktualizację.

Natalia Jurek-Pliszka

ogrodolandia.pl

Jedyny program do faktur, w którym bez zastanowienia wiadomo jak wystawić fakturę. Naprawdę wielki plus za łatwość obsługi.

Marcin80

Korzystam z programu już 4 lata i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A ostatnie aktualizacje jeszcze bardziej ułatwiają pracę. Zdecydowanie polecam!

Ewelaaa123

Wszystko w jak najlepszym porządku !Szybko ,sprawnie-WRECZ BŁYSKAWICZNIE !!!! Towar w bardzo dobrym stanie zgodny z opisem.Świetnie zapakowany.Doskonaly kontakt. POLECAM !!! Naprawde WARTO!!! DZIEKUJE BARDZO :)!!!

Span-Dwa

Wypróbuj nasz program do faktur już teraz!

Zacznij korzystać z naszych programów i dołącz do zadowolonych klientów.