Z programem Faktura Small Business wersja Handel zetknąłem się kilka lat temu, kiedy szukałem alternatywy dla innego programu fakturowo-księgowego. Poszukiwałem programu, który nie będzie naszpikowany zbędnymi opcjami, możliwościami. Program Faktura Small Business Handel zawiera wszystko co potrzeba, aby móc prowadzić sprzedaż, wystawiać faktury oraz magazyn. Jest bardzo intuicyjny, czytelny, przewidywalny i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł ! Wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom go polecam. Bardzo atrakcyjny cenowo. Bardzo dobrze działa w środowisku sieciowym. Aby go poznać ,wystarczy dosłownie 30 min pracy.

Praktycznie od początku postanowiłem włączyć do oferty mojej firmy oprogramowanie firmy Mega-Tech. Polecam je wszystkim z czystym sumieniem ! Zapraszam do współpracy.

Adam Kusiak Multiline.pl

Program 1 klasa już po godzinie wszystko obadałem jak działa łatwy w obsłudze jestem zadowolony z kupna POZDRAWIAM POZYTYWNIE

tekanet-internet

SUPER POZYTYW!!! DOSKONALE PRZEPROWADZONA TRANSAKCJA POD KAŻDYM WZGLĘDEM. BARDZO DOBRY KONTAKT, GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM!!!

MACIEK675

Wszystko w jak najlepszym porządku !Szybko ,sprawnie-WRECZ BŁYSKAWICZNIE !!!! Towar w bardzo dobrym stanie zgodny z opisem.Świetnie zapakowany.Doskonaly kontakt. POLECAM !!! Naprawde WARTO!!! DZIEKUJE BARDZO :)!!!

Span-Dwa

Jedyny program do faktur, w którym bez zastanowienia wiadomo jak wystawić fakturę. Naprawdę wielki plus za łatwość obsługi.

Marcin80

Korzystam z programu już 4 lata i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. A ostatnie aktualizacje jeszcze bardziej ułatwiają pracę. Zdecydowanie polecam!

Ewelaaa123

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Dawid, dodano: 20 lipca 2017 | 17:24

firma: Mega-Tech.com.pl
Bardzo szybka i bardzo dobrze wykonana transakcja. Program do fakturowania jak i do …

Przeczytaj opinię

Nick: Marcin, dodano: 11 lipca 2017 | 12:08

firma: Mega-Tech.com.pl
Polecam !

Przeczytaj opinię

Nick: Roman, dodano: 7 lipca 2017 | 14:05

firma: Mega-Tech.com.pl
Super pomoc serwisowa. Polecam współpracę z Tą firmą.

Przeczytaj opinię

Nick: gbgb, dodano: 5 lipca 2017 | 16:10

firma: Mega-Tech.com.pl
bardzo dobra

Przeczytaj opinię

Opinie z opineo.pl