W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

youtube - Mega-Tech
 • Godziny pracy od pon. do pt. 8:00 - 15:00

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wystawiasz faktury VAT, z pewnością wiesz, że do pracy niezbędny będzie Ci program do faktur. Czasy, kiedy faktury wypisywano ręcznie na blankietach, a kwoty netto i brutto wyliczano na kalkulatorze, dawno minęły. Skorzystaj z naszego rozwiązania, jakim jest program do faktur, a jeśli potrzebujesz program z magazynem, wybierz wersję rozszerzoną (Handel). Sprawdź nasz program, pobierając darmową wersję demo.

Faktura Small Business

Program do wystawiania Faktur

Faktura Small Business

To program do łatwego i szybkiego wystawiania Faktur, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Program posiada kartotekę towarów i klientów, więc szybko i łatwo można wystawić fakturę. Dzięki programowi wystawisz szybko fakturę swojemu klientowi.

Faktura Small Business HANDEL

Program do wystawiania Faktur z magazynem

Faktura Small Business HANDEL

To program do wystawiania Faktur wzbogacony o moduł magazynu, przeznaczony dla małych i średnich firm. Program zawiera również możliwość wystawienia dokumentów potwierdzających wpłatę KP, KW. Aplikacja posiada wszystkie funkcje znajdujące się w tańszej wersji bez magazynu.

Zalety naszych programów do faktur

Szybkość działania

Dzięki unikalnej metodzie wyświetlania danych, program bez problemu poradzi sobie z dużą bazą towarów i klientów, np. wyświetlenie listy 50 tysięcy klientów trwa niecałą sekundę.
Dodatkowo wystawianie dokumentów zostało zaprojektowane tak, by skrócić czas do minimum.

Wyszukiwanie danych firmy z bazy Głównego Urzędu Statystycznego

Jedną z ciekawych funkcji programu jest pobieranie danych firmy z bazy GUS. Po podaniu NIPu firmy i wpisaniu tokena, program automatycznie pobiera dane firmy. Szukanie firmy po nipie w GUS

Dostosowanie programu do własnych potrzeb

 • Możliwość ustawienia własnego widoku dokumentów - sam decydujesz, jakie kolumny i w jakiej kolejności chcesz mieć widoczne w programie.
 • Szybkie szukanie po zdefiniowanych kolumnach.
 • Możliwość ustawienia własnej czcionki w programie.
 • Dowolność w wyglądzie wydruku faktury - można samodzielnie zmieniać jej wygląd za pomocą edytora szablonów.
.

Oznaczanie ważnych danych

W programie mamy dwie możliwości oznaczania danych: za pomocą znaczników lub kolorów. Dodatkowo w ustawieniach programu możemy definiować własne opisy dla znaczników.
Opcja oznaczania występuje dla:

 • Wystawionych dokumentów (faktur, zamówień, proform itd.)
 • Dokumentów zakupowych, kasowych, magazynowych (tylko wersja HANDEL)
 • Kartoteki klientów i towarów

Oznaczanie danych znacznikami i kolorami w programie do faktur Faktura Small Business

Indywidualne rabaty i ceny dla klientów

Indywidualne rabaty
W programie mamy możliwość przypisania klientom indywidualnych rabatów procentowych dla poszczególnych towarów lub grup towarowych, dzięki czemu każdy klient może mieć swoje indywidualne rabaty.

Indywidualne ceny towarów dla klienta
Dzięki temu mechanizmowi, każdemu klientowi można przypisać indywidualne ceny na dany towar, który znajduje się w kartotece.

Wystawianie faktur w obcej walucie

Programy naszej firmy pozwalają wystawić fakturę w dowolnej walucie (można pobrać aktualny kurs z NBP dla wybranej waluty). Istnieje również opcja wydrukowania zapisanej faktury w językach:

 • Angielskim
 • Angielsko – polskim
 • Niemieckim
 • Niemiecko - polskim

Możliwość zamiany miejscami pozycji dodanych na fakturze

Jeżeli chcemy ustawić pozycje na fakturze we własnej kolejności to nie problem. Podczas wystawiania faktury mamy możliwość zamienienia kolejnością dodanych pozycji na fakturze po przez przeciąganie.

Możliwość pracy wielostanowiskowej

Dzięki funkcji uruchomienia programu w oparciu o bazę sieciową MySQL, możemy korzystać z programu na wielu stanowiskach jednocześnie (na każde stanowisko wymagana jest licencja). Za dodatową opłatą udostępniamy również miejsce na naszym serwerze, co pozwala na pracę z programem na wielu stanowiskach z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy zainstalować program na komputerze z systemem Windows, odpowiednio skonfigurować podłącznie do bazy i wówczas program łączy się z nią za pomocą internetu i na bieżąco aktualizuje wszystkie dane.

Wysyłanie dokumentów za pomocą maila

Po wystawieniu w programie faktury, oferty, zamówienia czy innego dokumentu w prosty i szybki sposób możemy wysłać go na skrzynkę mailową naszego klienta. Pozwoli to zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na zapisywanie i dąłączanie do maila czy drukowanie dokumentów i wysyłanie tradycyjną pocztą.