W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

youtube - Mega-Tech
  • Godziny pracy od pon. do pt. 8:00 - 15:00

Rachunek Small Business

Program do wystawiania rachunków

Rachunek Small Business

UWAGA Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie 01.01.2014, dla zwolnionych z podatku VAT zalecamy zakup programu do faktur.

Dożywotnia Licencja - przypisana do NIPu Firmy, darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 30zł netto - opłata nie jest obowiązkowa.

Rachunek Small Business - program do łatwego i szybkiego wystawiania rachunków, dla firm zwolnionych z podatku VAT. Program został stworzony z myślą o małych firmach, które wystawiają tylko rachunki lub paragony. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

Programem można wystawić następujące dokumenty:
Rachunek, Rachunek w walucie np. EURO, Rachunek PROforma, Rachunek korygujący, Dowód sprzedaży oraz Paragon fiskalny, który można wydrukować na drukarce fiskalnej.

Własny układ rejestru - daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych rachunków i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, a także możliwość dodawania własnych rejestrów.

Ewidencja sprzedaży - umożliwia użytkownikowi programu wydrukowanie zestawienia sprzedaży za wybrany okres. Na wydruku znajduje się lista rachunków i paragonów wystawionych w wybranym okresie oraz podsumowanie.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu.