W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

youtube - Mega-Tech
  • Godziny pracy od pon. do pt. 8:00 - 15:00

Program do faktur

Faktura Small Business HANDEL

Program do wystawiania Faktur z magazynem

Faktura Small Business HANDEL

ZGODNY Z NOWYMI PRZEPISAMI 2014!
Możliwość wystawiania faktur dla firm podmiotowo zwolnionych z VAT

Dożywotnia Licencja - przypisana do NIPu Firmy, darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 80zł netto - opłata nie jest obowiązkowa.

Faktura Small Business - HANDEL - to program do łatwego i szybkiego wystawiania faktur z gospodarką magazynową, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Program posiada kartotekę towarów i klientów, co pozwala na szybkie wystawianie faktur. Dzięki przyjaznemu i prostemu interfejsowi szybko opanujesz program.

Własny układ rejestru - daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych faktur. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, możliwość dodawania własnych rejestrów faktur.

Możliwość wyboru wydruku faktury z przykładowych szablonów. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka gotowych wydruków faktur za darmo. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia całkiem nowego szablonu wydruku faktury zgodnie z Państwa oczekiwaniami, cena orientacyjna za wykonanie szablonu to 50-100zł.

Programem można wystawić następujące dokumenty:
Fakturę, Fakturę w walucie obcej, Fakturę WDT, Fakturę VAT-MP, Fakturę MARŻA, Fakturę ZŁOM, Fakturę Pro-Formę, Fakturę Korygującą, Paragon fiskalny.

Faktura w walucie
Dzięki naszemu programowi wystawisz fakturę w walucie obcej (np. w EUR). Dodatkowo mamy możliwość wydrukowania faktury w języku: Angielski, Polsko-Angielskim, Niemieckim, Polsko-Niemieckim.

Ewidencji sprzedaży VAT
Program do faktur „Faktura Small Business-HANDEL” posiada możliwość drukowania „Ewidencji sprzedaży VAT”, co ułatwia późniejsze księgowanie faktur, dzięki tej funkcji możemy dostarczyć do księgowej całe zestawienie sprzedaży za dany miesiąc z podziałem na poszczególne stawki VAT.

Ewidencja zakupów
Na podstawie wprowadzonych dokumentów zakupowych w programie mamy możliwość wydrukowania gotowej ewidencji zakupów.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu.